SOLO TWIRLING 1 BATON |
|
|
|
|
Peewee
runner-up |
|
1 |
Romy de Cuba |
Kampioen |
2 |
Sabine Mouthaan |
|
3 |
Femke de Bont |
|
Juvenile
runner-up |
|
1 |
Arletta Delbecque |
Kampioen |
2 |
Priscilla Musters |
|
3 |
Evy Reijers |
|
4 |
Eva Warmerdam |
|
5 |
Rachelle van Broekhoven |
|
6 |
Kesia Jorissen |
|
7 |
Amy Rooyakkers |
|
8 |
Daniëlle Zappey |
|
9 |
Madelaine Monteiro |
|
10 |
Loes Jansen |
|
Juvenile
intermediate |
|
1 |
Celina Vogelaar |
Kampioen |
2 |
Daniëlle Bergman |
|
3 |
Femke Janmaat |
|
Pre-teen
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Jennifer Schoonderwoerd de Bezemer |
|
2 |
Shannon de Vries |
|
3 |
Zekye 't Gilde |
|
4 |
Daniëlle Wiegman |
|
5 |
Jennifer Wiegman |
|
6 |
Cynthia Lambregts |
|
7 |
Samantha Oud |
|
8 |
Daphne Homan |
|
9 |
Sharon Langendoen |
|
10 |
Kelsey Smits |
|
11 |
Suzanne v/d Weerd |
|
12 |
Naomi Hilkes |
|
13 |
Kirsten de Ruiter |
|
14 |
Tamar Hoogerwerf |
|
15 |
Sara van Avezaath |
|
16 |
Patricia Bergman |
|
17 |
Lara v.d. Wal |
|
18 |
Nikita de Looze |
|
19 |
Lisa van Charldorp |
|
20 |
Michelle Houthuyzen |
|
21 |
Ayleen Anne Boonstra |
|
22 |
Linda Schreuder |
|
23 |
Melissa Langendoen |
|
24 |
Melissa Vermeer |
|
25 |
Lysbeth Visser |
|
26 |
Iris Opmeer |
|
27 |
Melissa van der Veldt |
|
28 |
Samantha Geerlof |
|
29 |
Peggy Erkens |
|
30 |
Samantha Vreeswijk |
|
31 |
Iris van Otzel |
|
32 |
Baukje de Jong |
|
33 |
Shauny Brinkel |
|
34 |
Hilda de Jong |
|
35 |
Renee den Breejen |
|
36 |
Fabienne Assendorp |
|
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Jennifer Wiegman |
Kampioen |
2 |
Jennifer Schoonderwoerd de Bezemer |
|
3 |
Daphne Homan |
|
4 |
Sharon Langendoen |
|
5 |
Cynthia Lambregts |
|
6 |
Samantha Oud |
|
7 |
Kelsey Smits |
|
8 |
Shannon de Vries |
|
9 |
Daniëlle Wiegman |
|
10 |
Zekye 't Gilde |
|
Pre-teen
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Denise Oudshoorn |
|
2 |
Angela Barendregt |
|
3 |
Priscilla Schröder |
|
4 |
Cindy Boter |
|
5 |
Melissa van Broekhoven |
|
6 |
Kim van Wijk |
|
7 |
Charissa van Steensel |
|
8 |
Cynthia Delbecque |
|
9 |
Natasja Sassen |
|
10 |
Cheryl de Rooij |
|
11 |
Sharon de Heer |
|
12 |
Savannah Feij |
|
13 |
Sanne Copier |
|
14 |
Charella Verplancke |
|
15 |
Tara Mallien |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Denise Oudshoorn |
Kampioen |
2 |
Cindy Boter |
|
3 |
Cynthia Delbecque |
|
4 |
Priscilla Schröder |
|
5 |
Cheryl de Rooij |
|
6 |
Angela Barendregt |
|
7 |
Melissa van Broekhoven |
|
8 |
Kim van Wijk |
|
9 |
Charissa van Steensel |
|
10 |
Natasja Sassen |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Amber Groenendijk |
|
2 |
Isabel Kampman |
|
3 |
Lindsey Driessen |
|
4 |
Leana Reijers |
|
5 |
Aurelia Groenendijk |
|
6 |
Jecelyne Gorree |
|
7 |
Elcke de Jonge |
|
8 |
Petra Kiewitt |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Leana Reijers |
|
2 |
Isabel Kampman |
|
3 |
Jecelyne Gorree |
|
4 |
Aurelia Groenendijk |
|
5 |
Amber Groenendijk |
|
6 |
Lindsey Driessen |
|
7 |
Elcke de Jonge |
|
8 |
Petra Kiewitt |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Amber Groenendijk |
|
2 |
Leana Reijers |
|
3 |
Lindsey Driessen |
|
4 |
Jecelyne Gorree |
|
5 |
Isabel Kampman |
|
6 |
Aurelia Groenendijk |
|
Pre-teen
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Leana Reijers |
Kampioen |
2 |
Amber Groenendijk |
|
3 |
Isabel Kampman |
|
4 |
Jecelyne Gorree |
|
5 |
Lindsey Driessen |
|
6 |
Aurelia Groenendijk |
|
Junior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Jacqueline Overmars |
|
2 |
Lianne Koopman |
|
3 |
Rianne Theunis |
|
4 |
Shamirah Traets |
|
5 |
Cyntha Broeders |
|
6 |
Cher Molenaar |
|
7 |
Nikita Eicker |
|
8 |
Joyce van Grinsven |
|
9 |
Kitty van Pelt |
|
10 |
Chantal Valentijn |
|
11 |
Miranda Alteveer |
|
12 |
Danique v.d. Roest |
|
13 |
Rochella v/d Meulen |
|
14 |
Anouk Sluis |
|
15 |
Laura Boutkan |
|
16 |
Lisa Bakker |
|
17 |
Merely van der Drift |
|
18 |
Patricia Snoey |
|
19 |
Kelly de Koning |
|
20 |
Patricia van 't Ende |
|
21 |
Wendy Kools |
|
22 |
Cynthia de Boe |
|
23 |
Graziëlla Barendrecht |
|
24 |
Jolanda van Dam |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
Jacqueline Overmars |
Kampioen |
2 |
Cher Molenaar |
|
3 |
Cynthia Broeders |
|
4 |
Shamirah Traets |
|
5 |
Nikita Eicker |
|
6 |
Rianne Theunis |
|
7 |
Lianne Koopman |
|
8 |
Joyce van Grinsven |
|
9 |
Chantal Valentijn |
|
10 |
Kitty van Pelt |
|
Junior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Pauline Scheve |
|
2 |
Wendy Bergman |
|
3 |
Rinske Holwerda |
|
4 |
Kimberley Heijnen |
|
5 |
Kimberley Mol |
|
6 |
Patty Klomp |
|
7 |
Mandy Heerschop |
|
8 |
Lisanne Gorree |
|
9 |
Laura van Beek |
|
10 |
Nerissa Koper |
|
11 |
Sharon Gelderland |
|
12 |
Maureen Smit |
|
13 |
Femke Duyvestijn |
|
14 |
Jennifer Galis |
|
15 |
Adinda van der Vis |
|
16 |
Sharon Goossens |
|
17 |
Esra Hoogerwerf |
|
18 |
Roxanne van Gemeren |
|
19 |
Senna van der Meer |
|
20 |
Suzan Meulepas |
|
21 |
Marjolein Deurloo |
|
22 |
Samantha Heyndijk |
|
23 |
Annemieke Ipenburg |
|
24 |
Melanie van Kempen |
|
Junior intermediate |
|
1 |
Patty Klomp |
Kampioen |
2 |
Wendy Bergman |
|
3 |
Mandy Heerschop |
|
4 |
Kimberley Heijnen |
|
5 |
Rinske Holwerda |
|
6 |
Laura van Beek |
|
7 |
Kimberley Mol |
|
8 |
Lisanne Gorree |
|
9 |
Nerissa Koper |
|
10 |
Pauline Scheve |
|
Junior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Kyra Haverkamp |
|
4 |
Kelly van Duyn |
|
5 |
Anita Marks |
|
6 |
Ilana Delbecque |
|
7 |
Annabel Schmitz |
|
8 |
Deborah van Broekhoven |
|
9 |
Chayenne Mink |
|
10 |
Denise Velthuijzen |
|
11 |
Beau Kwarten |
|
Junior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Kelly van Duyn |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Sharon Kampman |
|
4 |
Chayenne Mink |
|
6 |
Anita Marks |
|
5 |
Deborah van Broekhoven |
|
7 |
Denise Velthuijzen |
|
8 |
Ilana Delbecque |
|
9 |
Annabel Schmitz |
|
10 |
Kyra Haverkamp |
|
11 |
Beau Kwarten |
|
Junior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Kelly van Duyn |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Sharon Kampman |
|
4 |
Chayenne Mink |
|
5 |
Anita Marks |
|
6 |
Deborah van Broekhoven |
|
Junior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Kelly van Duyn |
Kampioen |
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Sharon Kampman |
|
4 |
Chayenne Mink |
|
5 |
Anita Marks |
|
6 |
Deborah van Broekhoven |
|
Senior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Alinda Kaufman |
|
2 |
Sanne van Oosterhout |
|
3 |
Brenda Oud |
|
4 |
Tamara van Delft |
|
5 |
Margot Kostelijk |
|
6 |
Susanne Becker |
|
7 |
Petra Christiaans |
|
8 |
Roswitha van der Meulen |
|
9 |
Rianne Boon |
|
10 |
Manon Castricum |
|
11 |
Leonie van den Beld |
|
12 |
Anika Wijfjes |
|
13 |
Daniëlle van Pelt |
|
14 |
Machteld van Diermen |
|
15 |
Kirsten Philippo |
|
16 |
Annemiek Wanningen |
|
17 |
Mirjam Dijkhuis |
|
18 |
Wendy Meijer-van der Wiel |
|
19 |
Nicolette Guichelaar |
|
20 |
Marlies Bregman |
|
21 |
Esmeralda Wulp |
|
22 |
Renske Luijendijk |
|
23 |
Nina Halverhout |
|
24 |
Joyce van Os de Man |
|
25 |
Linda Bisschop |
|
26 |
Inez van Steensel |
|
27 |
Francisca Verheij |
|
28 |
Carola Sterling |
|
29 |
Mandy Beijer |
|
30 |
Lianne Scheper |
|
31 |
Anneke van der Wal |
|
32 |
Wendy Gerrits |
|
33 |
Fransje School |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Alinda Kaufman |
Kampioen |
2 |
Susanne Becker |
|
3 |
Roswitha vd Meulen |
|
4 |
Brenda Oud |
|
5 |
Sanne van Oosterhout |
|
6 |
Tamara van Delft |
|
7 |
Rianne Boon |
|
8 |
Petra Christiaans |
|
9 |
Manon Castricum |
|
10 |
Margot Kostelijk |
|
Senior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Nina Lek |
|
2 |
Monique Hoogenboom |
|
3 |
Yvonne Hoogenboom |
|
4 |
Inge Apon |
|
5 |
Shanna Slagwater |
|
6 |
Marloes Heijboer |
|
7 |
Lenneke Beerentemfel |
|
8 |
Marissa Rijpers |
|
9 |
Petra Bot |
|
10 |
Ilse van Werkhoven |
|
11 |
Aurora Koper |
|
12 |
Rowena van Dijk |
|
13 |
Wendy Meulepas |
|
14 |
Sandra Bos |
|
15 |
Karin van Kranenburg |
|
16 |
Tamara Verbeek |
|
17 |
Sanne Sloots |
|
18 |
Janneke Witte |
|
19 |
Carmen Knoope |
|
20 |
Chantal de Deugd |
|
21 |
Irma Heldoorn |
|
22 |
Susanne Wielenga |
|
23 |
Rachelalyssa van Dijk |
|
24 |
Mandy Velderman |
|
25 |
Mariska v/d Belt |
|
26 |
Melanie Drost |
|
27 |
Diejanne Buitink |
|
28 |
Bernadette Klijnsma |
|
29 |
Charlotte Kostelijk |
|
30 |
Deborah Wesseling |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Inge Apon |
Kampioen |
2 |
Shanna Slagwater |
|
3 |
Monique Hoogenboom |
|
4 |
Ilse van Werkhoven |
|
5 |
Marloes Heijboer |
|
6 |
Nina Lek |
|
7 |
Yvonne Hoogenboom |
|
8 |
Lenneke Beerentemfel |
|
9 |
Petra Bot |
|
10 |
Marissa Rijpers |
|
Senior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Sabina Hoogendijk |
|
2 |
Bibi Muller |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Anneke Oudshoorn |
|
5 |
Michelle Baggerman |
|
6 |
Kimberly Langerveld |
|
7 |
Ilona Bak |
|
8 |
Dominique de Bruijn |
|
9 |
Desiree Duijverman |
|
10 |
Melody Meijer |
|
11 |
Ruth van den Broek |
|
12 |
Maaike Rensink |
|
13 |
Marjolein van Beeck |
|
14 |
Kristel van Os de Man |
|
15 |
Jorien Hofman |
|
16 |
Marly van Oosten |
|
17 |
Bo van den Broek |
|
18 |
Cindy de Prenter |
|
19 |
Jacqueline de Ruiter |
|
20 |
Manon Twilhaar |
|
21 |
Kelly de Vreede |
|
22 |
Sanne Hulspas |
|
23 |
Samantha Schrandt |
|
24 |
Saskia den Uil |
|
25 |
Sjarmaine Gorree |
|
26 |
Kimberley Groenewegen |
|
27 |
Talitha Balder |
|
Senior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
2 |
Charmaine Baggerman |
|
3 |
Sabina Hoogendijk |
|
4 |
Anneke Oudshoorn |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
6 |
Michelle Baggerman |
|
7 |
Ilona Bak |
|
8 |
Kimberley Langerveld |
|
9 |
Melody Meijer |
|
10 |
Ruth van den Broek |
|
11 |
Jorien Hofman |
|
12 |
Marjolein van Beeck |
|
13 |
Maaike Rensink |
|
14 |
Desiree Duijverman |
|
15 |
Kristel van Os de Man |
|
Senior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
2 |
Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Dominique de Bruijn |
|
5 |
Anneke Oudshoorn |
|
6 |
Michelle Baggerman |
|
Senior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Bibi Muller |
Kampioen |
2 |
Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Anneke Oudshoorn |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
6 |
Michelle Baggerman |
|
Senior
runner-up heren |
|
1 |
Kelvin van Langen |
Kampioen |
Senior
Kampioensklasse heren (1e ronde) |
|
1 |
Timo Muller |
|
2 |
Mark Meesters |
|
3 |
Gwen de Bruijn |
|
4 |
Elton de Vries |
|
Senior
Kampioensklasse heren (2e ronde) |
|
1 |
Timo Muller |
|
2 |
Gwen de Bruijn |
|
3 |
Mark Meesters |
|
4 |
Elton de Vries |
|
Senior
Kampioensklasse heren (3e ronde) |
|
1 |
Timo Muller |
|
2 |
Gwen de Bruijn |
|
3 |
Elton de Vries |
|
4 |
Mark Meesters |
|
Senior
Kampioensklasse heren TOP 4 |
|
1 |
Timo Muller |
Kampioen |
2 |
Gwen de Bruijn |
|
3 |
Mark Meesters |
|
4 |
Elton de Vries |
|
|
|
|
SOLO
TWIRLING 2 BATON |
|
Juvenile
runner-up |
|
1 |
Femke Janmaat |
Kampioen |
2 |
Aranka Tomasoa |
|
Juvenile
intermediate |
|
1 |
Kelly Wagtmans |
Kampioen |
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Daniëlle Wiegman |
Kampioen |
2 |
Sharon Langendoen |
|
3 |
Kirsten de Ruiter |
|
4 |
Cynthia Delbecque |
|
5 |
Sabine Janmaat |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Charissa van Steensel |
Kampioen |
2 |
Natasja Sassen |
|
3 |
Angela Barendregt |
|
4 |
Priscilla Schröder |
|
5 |
Charella Verplancke |
|
6 |
Savannah Feij |
|
Pre-teen
Kampioensklasse |
|
1 |
Isabel Kampman |
Kampioen |
2 |
Amber Groenendijk |
|
3 |
Aurelia Groenendijk |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
Pauline Scheve |
Kampioen |
2 |
Senna van der Meer |
|
3 |
Marlies de Zwarte |
|
4 |
Anouk Sluis |
|
5 |
Marjolein Deurloo |
|
6 |
Mariëlle van Oene |
|
7 |
Brigitta Herlaar |
|
Junior
intermediate |
|
1 |
Maureen Smit |
Kampioen |
2 |
Sharon Goossens |
|
3 |
Lisanne Gorree |
|
4 |
Sharon Gelderland |
|
5 |
Michelle de Graaf |
|
6 |
Esra Hoogerwerf |
|
7 |
Merely van der Drift |
|
8 |
Samantha Heijndijk |
|
Junior Kampioensklasse (1e
ronde) |
|
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Denise Velthuijzen |
|
4 |
Kelly van Duyn |
|
Junior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Kelly van Duijn |
|
3 |
Wendy Oudshoorn |
|
4 |
Denise Velthuijzen |
|
Junior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Kelly van Duijn |
|
3 |
Wendy Oudshoorn |
|
4 |
Denise Velthuijzen |
|
Junior
Kampioensklasse TOP 4 |
|
1 |
Sharon Kampman |
Kampioen |
2 |
Kelly van Duijn |
|
3 |
Wendy Oudshoorn |
|
4 |
Denise Velthuijzen |
|
Senior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Lucia Kiewitt |
|
2 |
Aurora Koper |
|
3 |
Carmen Knoope |
|
4 |
Nina Lek |
|
5 |
Lisa Noordman |
|
6 |
Anika Wijfjes |
|
7 |
Kirsten Philippo |
|
8 |
Valerie Wattez |
|
9 |
Elise van Ingen |
|
10 |
Marcia van Es |
|
11 |
Tatjana van Leersum |
|
12 |
Machteld van Diermen |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Lucia Kiewitt |
Kampioen |
2 |
Nina Lek |
|
3 |
Lisa Noordman |
|
4 |
Aurora Koper |
|
5 |
Marcia van Es |
|
6 |
Carmen Knoope |
|
7 |
Kirsten Philippo |
|
8 |
Elise van Ingen |
|
9 |
Valerie Wattez |
|
10 |
Anika Wijfjes |
|
Senior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Marjolein van Beeck |
|
2 |
Monique Hoogenboom |
|
3 |
Yvonne Hoogenboom |
|
4 |
Marissa Rijpers |
|
5 |
Charlotte Kostelijk |
|
6 |
Jacqueline de Ruiter |
|
7 |
Saskia den Uil |
|
8 |
Lenneke Beerentemfel |
|
9 |
Rowena van Dijk |
|
10 |
Talitha Balder |
|
11 |
Mandy Velderman |
|
12 |
Melanie Rozenkamp |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Jacqueline de Ruiter |
Kampioen |
2 |
Saskia den Uil |
|
3 |
Marjolein van Beeck |
|
4 |
Monique Hoogenboom |
|
5 |
Yvonne Hoogenboom |
|
6 |
Talitha Balder |
|
7 |
Marissa Rijpers |
|
8 |
Charlotte Kostelijk |
|
9 |
Lenneke Beerentemfel |
|
10 |
Rowena van Dijk |
|
Senior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
2 |
Dominique de Bruijn |
|
3 |
Jorien Hofman |
|
4 |
Charmaine Baggerman |
|
5 |
Carina Kooijman |
|
6 |
Desiree Duijverman |
|
7 |
Angelique de Prenter |
|
8 |
Maaike Rensink |
|
9 |
Michelle Baggerman |
|
10 |
Manon Twilhaar |
|
11 |
Kimberley Groenewegen |
|
Senior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
2 |
Jorien Hofman |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
6 |
Carina Kooijman |
|
7 |
Desiree Duijverman |
|
8 |
Angelique de Prenter |
|
9 |
Kimberley Groenewegen |
|
10 |
Maaike Rensink |
|
11 |
Manon Twilhaar |
|
Senior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
3 |
Jorien Hofman |
|
2 |
Charmaine Baggerman |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
6 |
Carina Kooijman |
|
Senior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Bibi Muller |
Kampioen |
2 |
Jorien Hofman |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Dominique de Bruijn |
|
5 |
Michelle Baggerman |
|
6 |
Carina Kooijman |
|
Senior
Kampioensklasse heren |
|
1 |
Timo Muller |
Kampioen |
2 |
Gwen de Bruijn |
|
|
|
|
DUO
TWIRLING |
|
Juvenile
intermdiate |
|
1 |
Priscilla Schroder & Romy de Cuba |
Kampioen |
2 |
Femke Janmaat & Natasja Sassen |
|
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Fabienne Boon & Naomi Hilkes |
Kampioen |
2 |
Ayleen anne Boonstra & Danielle Zappey |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Cincy Boter & Petra Kiewitt |
Kampioen |
2 |
Nikita de Looze & Zekeye 't Gilde |
|
Pre-teen
Kampioensklasse |
|
1 |
Amber Groenendijk & Aurelia Groenendijk |
Kampioen |
Junior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Wendy Bergman & Kelly Weerstand |
|
2 |
Rinske Holwerda & Marjolein Deurloo |
|
3 |
Merely van der Drift & Charissa van Steensel |
|
4 |
Desiree de Ruiter & Vivian Huisman |
|
5 |
Kimberly Kleinjan & Marlies de Zwarte |
|
6 |
Cynthia de Boe & Stephanie Verhoeks |
|
7 |
Susan Oldemenger & Dominique ten Veen |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
Wendy Bergman & Kelly Weerstand |
Kampioen |
2 |
Rinske Holwerda & Marjolein Deurloo |
|
3 |
Merely van der Drift & Charissa van Steensel |
|
4 |
Desiree de Ruiter & Vivian Huisman |
|
5 |
Kimberley Kleinjan & Marlies de Zwarte |
|
6 |
Cynthia de Boe & Stephanie Verhoeks |
|
Junior
intermediate |
|
1 |
Annemieke Ipenburg & Beau Kwarten |
Kampioen |
2 |
Charella Verplancke & Lianne Koopman |
|
Junior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuyzen |
|
2 |
Sharon Kampman & Isabel Kampman |
|
3 |
Gwen de Bruijn & Annabel Schmitz |
|
Junior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuyzen |
|
2 |
Sharon Kampman & Isabel Kampman |
|
3 |
Gwen de Bruijn & Annabel Schmitz |
|
Junior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman & Isabel Kampman |
|
2 |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuyzen |
|
3 |
Gwen de Bruijn & Annabel Schmitz |
|
Junior
Kampioensklasse TOP 3 |
|
1 |
Wendy Oudshoorn & Denise Velthuyzen |
Kampioen |
2 |
Sharon Kampman & Isabel Kampman |
|
3 |
Gwen de Bruijn & Annabel Schmitz |
|
Senior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Nancy Eedel-Bloedt & Karin Molhoek |
|
2 |
Mylene Groen & Sharon Molenaar |
|
3 |
Nina Lek & Pauline Scheve |
|
4 |
Manuela Bijwaard & Chantal Sintemaartensdijk |
|
5 |
Nerissa Koper & Jolanda Timmers-ten Ham |
|
6 |
Petra Christiaans & Tamara Verbeek |
|
7 |
Rowena van Dijk & Dunja Kraaijeveld |
|
8 |
Melanie Drost & Charlotte Kostelijk |
|
9 |
Karin Bal & Daisy Jonker |
|
10 |
Tatjana van Leersum & Marcia van Es |
|
11 |
Marlies Bregman & Amanda Werkman |
|
12 |
Sharon Meijer & Henrieke Nagelhout |
|
13 |
Michelle de Graaf & Nathalie de Graaf |
|
14 |
Hilde Jansen & Marleen Kragt |
|
15 |
Linsey de Bruyn & Michelle Balvert |
|
16 |
Roswitha van der Meulen & Anita Pater |
|
17 |
Tessa Philippo & Kirsten Philippo |
|
18 |
Linda Bartelink & Lisa Noordman |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Nerissa Koper & Jolanda Timmers-ten Ham |
Kampioen |
2 |
Manuela Bijwaard & Chantal Sintemaartensdijk |
|
3 |
Nina Lek & Pauline Scheve |
|
4 |
Mylene Groen & Sharon Molenaar |
|
5 |
Nancy Eedel-Bloedt & Karin Molhoek |
|
6 |
Petra Christiaans & Tamara Verbeek |
|
Senior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Talitha Balder & Shanna Slagwater |
|
2 |
Petra Bot & Manon Twilhaar |
|
3 |
Yvonne Hoogenboom & Monique Hoogenboom |
|
4 |
Ilona Bak & Patty Klomp |
|
5 |
Karin van Kranenburg & Marloes Heijboer |
|
6 |
Melanie Kleijburg & Inez van Steensel |
|
7 |
Ylva Ramkema & Brenda Oud |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Talitha Balder & Shanna Slagwater |
Kampioen |
2 |
Yvonne Hoogenboom & Monique Hoogenboom |
|
3 |
Ilona Bak & Patty Klomp |
|
4 |
Petra Bot & Manon Twilhaar |
|
5 |
Karin van Kranenburg & Marloes Heijboer |
|
6 |
Melanie Kleijburg & Inez van Steensel |
|
Senior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Charmaine Baggerman & Anneke Oudshoorn |
|
2 |
Michelle Baggerman & Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Marly van Oosten & Desiree Duyverman |
|
4 |
Dominique de Bruijn & Melody Meijer |
|
5 |
Bo van den Broek & Ruth van den Broek |
|
6 |
Angelique de Prenter & Deborah van Broekhoven |
|
Senior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Charmaine Baggerman & Anneke Oudshoorn |
|
2 |
Michelle Baggerman & Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Dominique de Bruijn & Melody Meijer |
|
4 |
Bo van den Broek & Ruth van den Broek |
|
5 |
Marly van Oosten & Desiree Duyverman |
|
6 |
Angelique de Prenter & Deborah van Broekhoven |
|
Senior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Charmaine Baggerman & Anneke Oudshoorn |
|
2 |
Michelle Baggerman & Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Dominique de Bruijn & Melody Meijer |
|
Senior
Kampioensklasse TOP 3 |
|
1 |
Charmaine Baggerman & Anneke Oudshoorn |
Kampioen |
2 |
Michelle Baggerman & Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Dominique de Bruijn & Melody Meijer |
|
|
|
|
SUPER-X-STRUT |
|
Juvenile
runner-up |
|
1 |
Arletta Delbeque |
Kampioen |
Juvenile
intermediate |
|
1 |
Celine Vogelaar |
Kampioen |
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Petra Kiewitt |
Kampioen |
2 |
Priscilla Schroder |
|
3 |
Cheryl de Rooij |
|
4 |
Jennifer Wiegman |
|
5 |
Carmen Grootenhuis |
|
6 |
Natasja Sassen |
|
7 |
Suzanne vd Weerd |
|
8 |
Naomi Hilkes |
|
9 |
Charelle Verplancke |
|
10 |
Rebecca Bouman |
|
Pre-teen
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Angela Barendregt |
|
2 |
Fabienne Boon |
|
3 |
Kim van Wijk |
|
4 |
Lindsey Groenendijk |
|
5 |
Denise Oudshoorn |
|
6 |
Charissa van Steensel |
|
7 |
Sharon de Heer |
|
8 |
Cynthia Delbecque |
|
9 |
Kimberley Kleinjan |
|
10 |
Nadine de Wit |
|
11 |
Serena de Leng |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Angela Barendrecht |
Kampioen |
2 |
Denise Oudshoorn |
|
3 |
Kim van Wijk |
|
4 |
Lindsey Groenendijk |
|
5 |
Sharon de Heer |
|
6 |
Fabienne Boon |
|
7 |
Cynthia Delbeque |
|
8 |
Nadine de Wit |
|
9 |
Charissa van Steensel |
|
10 |
Kimberley Kleinjan |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Lindsey Driessen |
|
2 |
Leana Reijers |
|
3 |
Elcke de Jonge |
|
4 |
Jecelyne Gorree |
|
5 |
Savannah Feij |
|
6 |
Nikita de Looze |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Lindsey Driessen |
|
2 |
Leana Reijers |
|
3 |
Elcke de Jonge |
|
4 |
Savannah Feij |
|
5 |
Jecelyne Gorree |
|
6 |
Nikita de Looze |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Elcke de Jonge |
|
2 |
Leana Reijers |
|
3 |
Savannah Feij |
|
4 |
Lindsey Driessen |
|
5 |
Nikita de Looze |
|
6 |
Jecelyne Gorree |
|
Pre-teen
KampioensklasseTOP 6 |
|
1 |
Leana Reijers |
Kampioen |
2 |
Elcke de Jonge |
|
3 |
Lindsey Driessen |
|
4 |
Savannah Feij |
|
5 |
Jecelyne Gorree |
|
6 |
Nikita de Looze |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
Mandy Heerschop |
Kampioen |
2 |
Jacqueline Overmars |
|
3 |
Jolijn Seel |
|
4 |
Laura Boutkan |
|
5 |
Nikita Kweekel (vervallen) |
|
Junior
intermediate |
|
1 |
Senna van der Meer |
Kampioen |
2 |
Deborah van Broekhoven |
|
3 |
Marjolein Deurloo |
|
4 |
Esra Hoogenwerf |
|
5 |
Rinske Holwerda |
|
6 |
Marlies de Zwarte |
|
Junior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Chayenne Mink |
|
2 |
Josje de Vogel |
|
3 |
Ilana Delbecque |
|
4 |
Kyra Haverkamp |
|
5 |
Annabel Schmitz |
|
6 |
Anita Marks |
|
7 |
Femke Duyvestijn |
|
Junior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Chayenne Mink |
|
2 |
Kyra Haverkamp |
|
3 |
Annabel Schmitz |
|
4 |
Anita Marks |
|
5 |
Josje de Vogel |
|
6 |
Ilana Delbecque |
|
7 |
Femke Duyvestijn |
|
Junior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Chayenne Mink |
|
2 |
Josje de Vogel |
|
3 |
Annabel Schmitz |
|
4 |
Ilana Delbecque |
|
5 |
Kyra Haverkamp |
|
6 |
Anita Marks |
|
Junior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Chayenne Mink |
Kampioen |
2 |
Josje de Vogel |
|
3 |
Annabel Schmitz |
|
4 |
Kyra Haverkamp |
|
5 |
Ilana Delbecque |
|
6 |
Anita Marks |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Jolanda de Deugd |
Kampioen |
2 |
Renske Luijendijk |
|
3 |
Kelly Spreen |
|
4 |
Inez van Steensel |
|
5 |
Mandy Velderman |
|
6 |
Leonie van den Beld |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Inge Apon |
Kampioen |
2 |
Sjarmaine Gorree |
|
3 |
Chantal Sintemaartensdijk |
|
4 |
Rachelalyssa van Dijk |
|
5 |
Wendy Meulepas |
|
Senior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Sabina Hoogendijk |
|
2 |
Charmaine Baggerman |
|
3 |
Melody Meijer |
|
4 |
Carina Kooijman |
|
5 |
Michelle Baggerman |
|
6 |
Kimberly Langerveld |
|
7 |
Dominique de Bruijn |
|
8 |
Sharenda Hoogendijk |
|
9 |
Cindy de Prenter |
|
10 |
Sanne Hulspas |
|
11 |
Marjolein van Beeck |
|
12 |
Kimberly Groenewegen |
|
13 |
Ilona Bak |
|
Senior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Sabina Hoogendijk |
|
2 |
Melody Meijer |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
5 |
Kimberly Langerveld |
|
6 |
Carina Kooijman |
|
7 |
Dominique de Bruijn |
|
8 |
Sharenda Hoogendijk |
|
9 |
Cindy de Prenter |
|
10 |
Marjolein van Beeck |
|
11 |
Kimberly Groenewegen |
|
12 |
Sanne Hulspas |
|
Senior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Sabina Hoogendijk |
|
2 |
Melody Meijer |
|
3 |
Michelle Baggerman |
|
4 |
Charmaine Baggerman |
|
5 |
Carina Kooijman |
|
6 |
Kimberly Langerveld |
|
Senior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Sabina Hoogendijk |
Kampioen |
2 |
Melody Meijer |
|
3 |
Charmaine Baggerman |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
5 |
Carina Kooijman |
|
6 |
Kimberly Langerveld |
|
|
|
|
SOLO
RHYTHMIC TWIRL |
|
Peewee
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Giulietta van den Beld |
|
2 |
Sabine Mouthaan |
|
3 |
Romy Laterveer |
|
4 |
Mylene van de Broek |
|
5 |
Naomi van Duuren |
|
6 |
Bonita de Ruiter |
|
7 |
Kyenne Groenendijk |
|
8 |
Kelly Wernke |
|
9 |
Demi Heurter |
|
10 |
Jilena Baggerman |
|
11 |
Dilana Groenendijk |
|
Peewee
runner-up |
|
1 |
Sabine Mouthaan |
Kampioen |
2 |
Giuletta van den Beld |
|
3 |
Mylene van de Broek |
|
4 |
Romy Laterveer |
|
5 |
Naomi van Duuren |
|
6 |
Kyenne Groenendijk |
|
7 |
Kelly Wernke |
|
8 |
Jilena Baggerman |
|
9 |
Demi Heurter |
|
10 |
Bonita de Ruiter |
|
Peewee
intermediate |
|
1 |
Romy de Cuba |
Kampioen |
Juvenile
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Priscilla Musters |
|
2 |
Lindsay van Hartevelt |
|
3 |
Rachelle van Broekhoven |
|
4 |
Priscilla van Wees |
|
5 |
Daniëlle Zappey |
|
6 |
Kesia Jorissen |
|
7 |
Amy Rooyakkers |
|
8 |
Priscilla de Looze |
|
9 |
Teddie van Dusschoten |
|
10 |
Lineke Veldhoen |
|
11 |
Lisanne Wolfs |
|
12 |
Manon Veldhuis |
|
13 |
Nikky Spreen |
|
14 |
Robine Neijssel |
|
15 |
Yessica van Dort |
|
Juvenile
runner-up |
|
1 |
Priscilla van Wees |
Kampioen |
2 |
Rachelle van Broekhoven |
|
3 |
Priscilla Musters |
|
4 |
Amy Rooyakkers |
|
5 |
Lindsay van Harteveld |
|
6 |
Kesia Jorissen |
|
7 |
Daniëlle Zappey |
|
8 |
Lineke Veldhoen |
|
9 |
Teddie van Dusschoten |
|
10 |
Priscilla de Looze |
|
Juvenile
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Daniëlle Bergman |
|
2 |
Celina Vogelaar |
|
3 |
Femke Janmaat |
|
4 |
Arletta Delbecque |
|
5 |
Evy Reijers |
|
6 |
Kelly Wagtmans |
|
Juvenile
intermediate (2e ronde) |
|
1 |
Celina Vogelaar |
|
2 |
Daniëlle Bergman |
|
3 |
Femke Janmaat |
|
4 |
Arletta Delbecque |
|
5 |
Kelly Wagtman |
|
6 |
Evy Reijers |
|
Juvenile
intermediate (3e ronde) |
|
1 |
Daniëlle Bergman |
|
2 |
Celina Vogelaar |
|
3 |
Arletta Delbecque |
|
4 |
Femke Janmaat |
|
5 |
Evy Reijers |
|
6 |
Kelly Wagtman |
|
Juvenile
intermediate TOP 6 |
|
1 |
Daniëlle Bergman |
Kampioen |
2 |
Celina Vogelaar |
|
3 |
Femke Janmaat |
|
4 |
Arletta Delbecque |
|
5 |
Evy Reijers |
|
6 |
Kelly Wagtman |
|
Pre-teen
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Lisa van Charldorp |
|
2 |
Shannon de Vries |
|
3 |
Samantha Vreeswijk |
|
4 |
Naomi Hilkes |
|
5 |
Jennifer Schoonderwoerd de Bezemer |
|
6 |
Larissa van de Sande |
|
7 |
Serena de Leng |
|
8 |
Daniëlle Wiegman |
|
9 |
Fabienne Boon |
|
10 |
Kirsten de Ruiter |
|
11 |
Boudine Nap |
|
12 |
Melissa Langendoen |
|
13 |
Marleen Brugmans |
|
14 |
Samantha Oud |
|
15 |
Sara van Avezaath |
|
16 |
Kimberley Kleinjan |
|
17 |
Nadine de Wit |
|
18 |
Tamar Hoogerwerf |
|
19 |
Cynthia Heikoop |
|
20 |
Melissa van der Veldt |
|
21 |
Carmen Grootenhuis |
|
22 |
Kelly Barends |
|
23 |
Michelle Houthuyzen |
|
24 |
Sharon Langendoen |
|
25 |
Iris van Otzel |
|
26 |
Els van Vugt |
|
27 |
Joyce van der Lans |
|
28 |
Mariska v.d. Wal |
|
29 |
Baukje de Jong |
|
30 |
Shauny Brinkel |
|
31 |
Britt Kwarten |
|
32 |
Peggy Erkens |
|
33 |
Melanie Mol |
|
34 |
Kristy Heurter |
|
35 |
Tamara Korner |
|
36 |
Fabienne Assendorp |
|
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Jennifer Schoonderwoerd de Bezemer |
Kampioen |
2 |
Fabienne Boon |
|
3 |
Lisa van Charldorp |
|
4 |
Larissa van de Sande |
|
5 |
Daniëlle Wiegman |
|
6 |
Naomi Hilkes |
|
7 |
Serena De Leng |
|
8 |
Samantha Vreeswijk |
|
9 |
Kirsten de Ruiter |
|
10 |
Shannon de Vries |
|
Pre-teen
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Cynthia Delbecque |
|
2 |
Priscilla Schröder |
|
3 |
Tara Mallien |
|
4 |
Savannah Feij |
|
5 |
Sharon de Heer |
|
6 |
Cheryl de Rooij |
|
7 |
Jennifer Wiegman |
|
8 |
Angela Barendregt |
|
9 |
Lindsey Groenendijk |
|
10 |
Nikita de Looze |
|
11 |
Zekye 't Gilde |
|
12 |
Sanne Copier |
|
13 |
Charissa van Steensel |
|
14 |
Melissa van Broekhoven |
|
15 |
Charella Verplancke |
|
16 |
Melissa Vermeer |
|
17 |
Cynthia Lambregts |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Cynthia Delbecque |
Kampioen |
2 |
Angela Barendregt |
|
3 |
Priscilla Schröder |
|
4 |
Lindsey Groenendijk |
|
5 |
Savannah Feij |
|
6 |
Cheryl de Rooij |
|
7 |
Tara Mallien |
|
8 |
Sharon de Heer |
|
9 |
Nikita de Looze |
|
10 |
Jennifer Wiegman |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Isabel Kampman |
|
2 |
Elcke de Jonge |
|
3 |
Jecelyne Gorree |
|
4 |
Leana Reijers |
|
5 |
Aurelia Groenendijk |
|
6 |
Denise Oudshoorn |
|
7 |
Amber Groenendijk |
|
8 |
Lindsey Driessen |
|
9 |
Petra Kiewitt |
|
10 |
Kim van Wijk |
|
11 |
Natasja Sassen |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Elcke de Jonge |
|
2 |
Amber Groenendijk |
|
3 |
Leana Reijers |
|
4 |
Jecelyne Gorree |
|
5 |
Isabel Kampman |
|
6 |
Aurelia Groenendijk |
|
7 |
Lindsey Driessen |
|
8 |
Denise Oudshoorn |
|
9 |
Petra Kiewitt |
|
10 |
Kim van Wijk |
|
11 |
Natasja Sassen |
|
Pre-teen
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Isabel Kampman |
|
2 |
Elcke de Jonge |
|
3 |
Leana Reijers |
|
4 |
Amber Groenendijk |
|
5 |
Aurelia Groenendijk |
|
6 |
Jecelyne Gorree |
|
Pre-teen
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Elcke de Jonge |
Kampioen |
2 |
Isabel Kampman |
|
3 |
Leana Reijers |
|
4 |
Amber Groenendijk |
|
5 |
Jecelyne Gorree |
|
6 |
Aurelia Groenendijk |
|
Junior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Kelly Weerstand |
|
2 |
Amber v.d. Luitgaren |
|
3 |
Susan Meulepas |
|
4 |
Roxanne van Gemeren |
|
5 |
Kelsey Stok |
|
6 |
Shamirah Traets |
|
7 |
Samantha Heyndijk |
|
8 |
Rosella van Houten |
|
9 |
Desiree de Ruiter |
|
10 |
Cynthia Broeders |
|
11 |
Miranda Alteveer |
|
12 |
Esmée de Meulder |
|
13 |
Nikita Eicker |
|
14 |
Corina Spaan |
|
15 |
Wendy van Luinen |
|
16 |
Anouk Sluis |
|
17 |
Cindy Nijssen |
|
18 |
Patricia van 't Ende |
|
19 |
Chantal Valentijn |
|
20 |
Elleke Dolman |
|
21 |
Cynthia de Boe |
|
22 |
Lindsey Jongman |
|
23 |
Lianne Lekx |
|
24 |
Sigrid Admiraal |
|
25 |
Laura Boutkan |
|
26 |
Graziëlla Barendrecht |
|
27 |
Liza van der Linden |
|
28 |
Dominique Markussen |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
Suzan Meulepas |
Kampioen |
2 |
Amber v/d Luitgaren |
|
3 |
Kelly Weerstand |
|
4 |
Cynthia Broeders |
|
5 |
Desiree de Ruiter |
|
6 |
Roxanne van Gemeren |
|
7 |
Samantha Heijndijk |
|
8 |
Rosella van Houten |
|
9 |
Shamirah Traets |
|
10 |
Kelsey Stok |
|
Junior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Kimberley Heijnen |
|
2 |
Patty Klomp |
|
3 |
Jacqueline Overmars |
|
4 |
Mariska Prins |
|
5 |
Josje de Vogel |
|
6 |
Sharon Gelderland |
|
7 |
Annemieke Ipenburg |
|
8 |
Nerissa Koper |
|
9 |
Nikita Kweekel |
|
10 |
Melanie van Kempen |
|
11 |
Pauline Scheve |
|
12 |
Rinske Holwerda |
|
13 |
Senna van der Meer |
|
14 |
Ghislaine van Luyk |
|
15 |
Sandy Lam |
|
16 |
Michelle de Graaf |
|
17 |
Sharon Goossens |
|
18 |
Lianne Koopman |
|
19 |
Maureen Smit |
|
20 |
Esra Hoogerwerf |
|
21 |
Kimberley Mol |
|
22 |
Marlies de Zwarte |
|
23 |
Merely van der Drift |
|
24 |
Rosanne Bovenkamp |
|
Junior
intermediate |
|
1 |
Mariska Prins |
Kampioen |
2 |
Kimberley Heijnen |
|
3 |
Annemieke Ipenburg |
|
4 |
Patty Klomp |
|
5 |
Sharon Gelderland |
|
6 |
Nerissa Koper |
|
7 |
Josje de Vogel |
|
8 |
Melanie van Kempen |
|
9 |
Jacqueline Overmars |
|
10 |
Nikita de Kweekel |
|
Junior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Denise Velthuijzen |
|
4 |
Chayenne Mink |
|
5 |
Kelly van Duyn |
|
6 |
Kyra Haverkamp |
|
7 |
Ilana Delbecque |
|
8 |
Deborah van Broekhoven |
|
9 |
Femke Duyvestijn |
|
10 |
Mandy Heerschop |
|
11 |
Annabel Schmitz |
|
12 |
Anita Marks |
|
13 |
Beau Kwarten |
|
14 |
Wendy Bergman |
|
Junior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Denise Velthuijzen |
|
3 |
Chayenne Mink |
|
4 |
Wendy Oudshoorn |
|
5 |
Kelly van Duijn |
|
6 |
Kyra Haverkamp |
|
7 |
Annabel Schmitz |
|
8 |
Deborah van Broekhoven |
|
9 |
Ilana Delbecque |
|
10 |
Mandy Heerschop |
|
11 |
Anita Marks |
|
12 |
Femke Duijvestijn |
|
13 |
Wendy Bergman |
|
14 |
Beau Kwarten |
|
Junior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Sharon Kampman |
|
2 |
Wendy Oudshoorn |
|
3 |
Denise Velthuijzen |
|
4 |
Kelly van Duijn |
|
5 |
Kyra Haverkamp |
|
6 |
Chayenne Mink |
|
Junior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Sharon Kampman |
Kampioen |
2 |
Denise Velthuijzen |
|
3 |
Wendy Oudshoorn |
|
4 |
Chayenne Mink |
|
5 |
Kelly van Duijn |
|
6 |
Kyra Haverkamp |
|
Junior
runner-up heren |
|
1 |
Brendan Blokzijl |
Kampioen |
Senior
runner-up (1e ronde) |
|
1 |
Alinda Kaufman |
|
2 |
Vivian Huisman |
|
3 |
Daniëlle Selten |
|
4 |
Inez van Steensel |
|
5 |
Nathalie Hoffman |
|
6 |
Melanie Kleijburg |
|
7 |
Susanne Becker |
|
8 |
Melanie Rozenkamp |
|
9 |
Rachel van Eijbergen |
|
10 |
Nathalie de Graaf |
|
11 |
Kaily Moodie |
|
12 |
Kirsten Philippo |
|
13 |
Manon Castricum |
|
14 |
Leonie van den Beld |
|
15 |
Kittie Sanders |
|
16 |
Rianne Boon |
|
17 |
Anet Thoonen |
|
18 |
Tessa van der Wal |
|
19 |
Bernadette Klijnsma |
|
20 |
Wendy Meijer-van der Wiel |
|
21 |
Hendrianne ten Have |
|
22 |
Lisa Noordman |
|
23 |
Lyana Houthuijzen |
|
24 |
Wendy Kleywegt |
|
25 |
Susan Oldemenger |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Alinda Kaufman |
Kampioen |
2 |
Sussanne Becker |
|
3 |
Inez van Steensel |
|
4 |
Vivian Huisman |
|
5 |
Melanie Kleijburg |
|
6 |
Rachel van Eijbergen |
|
7 |
Daniëlle Selten |
|
8 |
Nathalie de Graaf |
|
9 |
Nathal Hoffman |
|
10 |
Melanie Rozenkamp |
|
Senior
intermediate (1e ronde) |
|
1 |
Manon Twilhaar |
|
2 |
Monique Hoogenboom |
|
3 |
Bianca Kruger |
|
4 |
Krystle Hollander |
|
5 |
Samantha Schrandt |
|
6 |
Nina Lek |
|
7 |
Lucia Kiewitt |
|
8 |
Sanne Sloots |
|
9 |
Rowena van Dijk |
|
10 |
Sandra Bos |
|
11 |
Saskia den Uil |
|
12 |
Yvonne Hoogenboom |
|
13 |
Janneke Witte |
|
14 |
Irma Heldoorn |
|
15 |
Mandy Velderman |
|
16 |
Kelly de Vreede |
|
17 |
Karin van Kranenburg |
|
18 |
Rachelalyssa van Dijk |
|
19 |
Marissa Rijpers |
|
20 |
Petra Bot |
|
21 |
Aurora Koper |
|
22 |
Nikita Wijnants |
|
23 |
Nadine Jacobs |
|
24 |
Ilse van Werkhoven |
|
25 |
Talitha Balder |
|
26 |
Mariska v/d Belt |
|
27 |
Shanna Slagwater |
|
28 |
Carmen Knoope |
|
29 |
Harriëtte van Sinderen |
|
30 |
Sharon Meijer |
|
31 |
Syra Bilstra |
|
32 |
Michelle Balvert |
|
33 |
Nancy Eedel-Bloedt |
|
34 |
Lenneke Beerentemfel |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Manon Twilhaar |
Kampioen |
2 |
Monique Hoogenboom |
|
3 |
Samantha Schrandt |
|
4 |
Bianca Kruger |
|
5 |
Nina Lek |
|
6 |
Lucia Kiewitt |
|
7 |
Sandra Bos |
|
8 |
Sanne Sloots |
|
9 |
Rowena van Dijk |
|
10 |
Krystle Hollander |
|
Senior
Kampioensklasse (1e ronde) |
|
1 |
Charmaine Baggerman |
|
2 |
Michelle Baggerman |
|
3 |
Dominique de Bruijn |
|
4 |
Bibi Muller |
|
5 |
Anneke Oudshoorn |
|
6 |
Sabina Hoogendijk |
|
7 |
Melody Meijer |
|
8 |
Sharenda Hoogendijk |
|
9 |
Kimberly Langerveld |
|
10 |
Carina Kooijman |
|
11 |
Marly van Oosten |
|
12 |
Bo van den Broek |
|
13 |
Cindy de Prenter |
|
14 |
Ruth van den Broek |
|
15 |
Desiree Duijverman |
|
16 |
Marjolein van Beeck |
|
17 |
Wendy Meulepas |
|
18 |
Sanne Hulspas |
|
19 |
Sjarmaine Gorree |
|
20 |
Maaike Rensink |
|
21 |
Inge Apon |
|
22 |
Ilona Bak |
|
23 |
Jacqueline de Ruiter |
|
24 |
Kimberly Groenewegen |
|
25 |
Marloes Heijboer |
|
Senior
Kampioensklasse (2e ronde) |
|
1 |
Bibi Muller |
|
2 |
Sabina Hoogendijk |
|
3 |
Michelle Baggerman |
|
4 |
Dominique de Bruijn |
|
5 |
Charmaine Baggerman |
|
6 |
Melody Meijer |
|
7 |
Anneke Oudshoorn |
|
8 |
Carina Kooijman |
|
9 |
Desiree Duijverman |
|
10 |
Kimberley Langerveld |
|
11 |
Ruth van den Broek |
|
12 |
Marly van Oosten |
|
13 |
Bo van den Broek |
|
14 |
Sharenda Hoogendijk |
|
15 |
Cindy de Prenter |
|
Senior
Kampioensklasse (3e ronde) |
|
1 |
Charmaine Baggerman |
|
2 |
Bibi Muller |
|
3 |
Sabina Hoogendijk |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
6 |
Melody Meijer |
|
Senior
Kampioensklasse TOP 6 |
|
1 |
Bibi Muller |
Kampioen |
2 |
Charmaine Baggerman |
|
3 |
Sabina Hoogendijk |
|
4 |
Michelle Baggerman |
|
5 |
Dominique de Bruijn |
|
6 |
Melody Meijer |
|
Senior
runner-up heren |
|
1 |
Kelvin van Langen |
Kampioen |
Senior
Kampioensklasse heren TOP 3 |
|
1 |
Timo Muller |
Kampioen |
2 |
Elton de Vries |
|
3 |
Mark Meesters |
|
|
|
|
BASIC
STRUT |
|
Peewee |
|
1 |
Sabine Mouthaan |
Kampioen |
2 |
Alicia Troost |
|
3 |
Kim Stam |
|
4 |
Noah Boonstra |
|
5 |
Kim Nederstigt |
|
6 |
Durkje Cuperus |
|
7 |
Fiona Vleems |
|
8 |
Jemaine van Vliet |
|
9 |
Melissa Voss |
|
10 |
Rilana van Egteren |
|
10 |
Mandy Smits |
|
12 |
Lincy Hoogendoorn |
|
13 |
Charissa Geevers |
|
13 |
Kimberly Schollaart |
|
13 |
Jilena Baggerman |
|
16 |
Fardau Jorritsma |
|
17 |
Rachel van Gelder |
|
17 |
Samantha Vermeulen |
|
19 |
Bonita de Ruiter |
|
20 |
Esther van Dekken |
|
21 |
Dilana Groenendijk |
|
21 |
Marije Kok |
|
Juvenile |
|
1 |
Hilde Heemskerk |
Kampioen |
2 |
Linda Marcella Bits |
|
3 |
Solenne Kohler |
|
4 |
Chris van Dijk |
|
5 |
Froukje Cuperus |
|
5 |
Anouk Lodder |
|
7 |
Aranka Tomasoa |
|
7 |
Virginia Wezeman |
|
9 |
Ramona Ezink |
|
10 |
Iris Charalampopoulos |
|
10 |
Lenny Knoop |
|
12 |
Ilse Stokman |
|
12 |
Rowena Boshamer |
|
14 |
Manisha Oedit |
|
15 |
Chayenne Assink |
|
16 |
Allisson Noordergraaf |
|
16 |
Davy-lee Rietdijk |
|
16 |
Melissa Voigt |
|
16 |
Didi Bakker |
|
20 |
Demi van Duyn |
|
20 |
Madelaine Monteiro |
|
20 |
Lineke Veldhoen |
|
23 |
Yessica van Dort |
|
Pre-teen |
|
1 |
Sharon Langendoen |
Kampioen |
2 |
Lyanna Oostra |
|
3 |
Lima Polanen |
|
4 |
Melissa Langendoen |
|
5 |
Renee den Breejen |
|
5 |
Marleen Brugmans |
|
7 |
Verena Holkamp |
|
7 |
Lysbeth Visser |
|
9 |
Peggy Erkens |
|
9 |
Tamar Hoogerwerf |
|
9 |
Serena de Leng |
|
9 |
Eliane Monteiro |
|
9 |
Maroeska Veuger |
|
14 |
Leny Hofman |
|
15 |
Jamilla van der Graaf |
|
15 |
Kirsten de Ruiter |
|
15 |
Rianne Veldhoen |
|
15 |
Rilana Vervloet |
|
19 |
Baukje de Jong |
|
19 |
Boudine Nap |
|
21 |
Monika de Jong |
|
21 |
Silke de Koning |
|
21 |
Lisa van Winsen |
|
21 |
Femke Boekhout |
|
25 |
Brenda van der Laan |
|
26 |
Esmeralda de Leng |
|
27 |
Lydia Vuijk |
|
|
|
|
SMALL
TEAM TWIRLING |
|
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Team A TVL |
Kampioen |
2 |
Team 1 Kunst en Vriendschap |
|
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
Junior
runner-up |
|
1 |
Team F Twirlteam Surprise |
Kampioen |
2 |
Junior Smallteam The Dynamics |
|
Junior
intermediate |
|
1 |
Team B The Rainbows |
Kampioen |
Junior
Kampioensklasse |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
TVL |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Excelsior Bunschoten |
Kampioen |
2 |
A-team TOSS |
|
3 |
Les Fleurettes |
|
4 |
A-team EWMK |
|
5 |
Twirlteam Terra Nova |
|
6 |
Twirlteam De Vecht |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Vitality |
Kampioen |
2 |
TVL |
|
3 |
Twirlteam The Dynamics |
|
4 |
Team A Celebration |
|
5 |
The Moonlight Stars C |
|
6 |
HMV Kolibri |
|
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
TVL |
|
3 |
Team A The Rainbows |
|
|
|
|
SMALL
TEAM DANCETWIRL |
|
Peewee
runner-up |
|
1 |
Team C Twirlteam Surprise |
Kampioen |
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
Team D Twirlteam Surprise |
Kampioen |
2 |
Twirl Vereniging Leidschendam |
|
3 |
Team 2 Kunst en Vriendschap |
|
4 |
Dice Musica '83 |
|
5 |
B team T.O.S.S. |
|
6 |
H.M.V. Kolibri |
|
7 |
Team B, d-votion Eindhoven |
|
Junior
Kampioensklasse |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
TVL |
|
3 |
Team B The Rainbows |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
The Moonlight Stars A |
Kampioen |
2 |
Team 2 Piet Hein |
|
3 |
Les Fleurettes |
|
4 |
H.T.M.P. De Marchito's |
|
5 |
Team A, d-votion Eindhoven |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Twirlvereniging Leidschendam |
Kampioen |
2 |
Twirlteam The Dynamics |
|
3 |
H.M.V. Kolibri |
|
4 |
A team T.O.S.S. |
|
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
TVL |
|
3 |
Team A The Rainbows |
|
|
|
|
LARGE
TEAM |
|
Peewee
runner-up |
|
1 |
Team A The Kopergirls |
Kampioen |
Pre-teen
intermediate |
|
1 |
Team B The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
Team B TVL |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
The Moonlight Stars B |
Kampioen |
2 |
The Twirling Girls |
|
3 |
B-team HOV Libertatis Primitiae |
|
4 |
Accelerando A |
|
Senior
runner-up |
|
1 |
Majorette groep Liberté |
Kampioen |
2 |
Team C The Kopergirls |
|
3 |
LT Vitality |
|
4 |
Les Fleurettes B |
|
Senior
intermediate |
|
1 |
Groep A Inspiration |
Kampioen |
2 |
A-team HOV Libertatis Primitiae |
|
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
Team D The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
Twirl Vereniging Leidschendam |
|
|
|
|
POMPON
TEAM |
|
Junior
runner-up |
|
1 |
The Moonlight Stars D2 |
Kampioen |
Junior
intermediate |
|
1 |
Les Fleurettes |
Kampioen |
Senior
runner-up |
|
1 |
Pomponteam Explosion |
Kampioen |
Senior
intermediate |
|
1 |
Twirl.ver. Vitality, Alkmaar |
Kampioen |
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
Heavy M.E.T.O.L. |
Kampioen |
2 |
Twirlvereniging 2Xist |
|
|
|
|
COLOR
GUARD |
|
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
The Kopergirls |
Kampioen |
2 |
Les Fleurettes, Action |
|
|
|
|
SHOWCORPS |
|
Pre-teen
runner-up |
|
1 |
C-groep The Rainbows |
Kampioen |
Senior
Kampioensklasse |
|
1 |
A-groep The Rainbows |
Kampioen |
|
|
|
|
22-1-2009 |
|